Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas ir auskarais

o ko gailėtis jei viskas viskas atliekama profosionalo rankomis kvalifikuotame salone? o jei del randelio apsaugot norit tai be reikalo. nuo spuogo ir tai ryškesnis randas gali likti jei spaudo nei nuo auskaro skylutės, kuri vos matoma jei daroma su adata, ne šautuvu
Atsakyti
Salonas Justė pylimo gatvėje thumbup.gif Mes ten mergytei durem ausytes. ir nebrangu ir gerai. Auskariuku pasirinkimas tada buvo nemažas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staigmena: 18 liepos 2011 - 11:07
Laba,

noriu 6 metų mergaitei auskariukus įverti pati pasiprašė. Gal galite parekomenduoti kur Vilniuje galima išsidurti (su ''šautuvuku''). Kokie pirmieji auskariukai turi būti, kai aš pati dūriausi prieš daug metų lygtai paauksuotus reikėjo?
Atsakyti
jei netingite skaityti čia kodėl nerokomenduojama šautuvai veriant auskarus

http://jewelry.about...ercing_guns.htm
http://tattoo.about....ercing_guns.htm

o čia jei tingite

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 05 rugsėjo 2011 - 13:55
uoooooj kaip gražu auskariukas pas vaikiną :>> aš tikrai už. Be to šiais laikais dauguma turi, todėl jei nori, įverkite, nieko čia baisaus. O kas nevyriška tikrai nesutinku! thumbup.gif
Atsakyti
Na, mano sūnus irgi svajoja apie auskarus. Tik mes sutarėm, kad vertis leisiu tik, kai sukaks 13 metų. Tuomet nors ir į užpakalį...
Skaičiau tokį labai jau susimąstymų keliantį medicininį straipsnį apie tuos badymusis, tai pasidariau išvadą, kad kol dar organizmas formuojasi ir auga, geriau palaukti. O ir smegeninė ir košė joje kitokia būna, kai vyresnis esi. Pasikeis "mada" - pasikeis norai, o skylės liks (kol kas tai sūnų apramina smile.gif ).
Atsakyti
Vaikinukas mano įsivėrė auskarą prieš pradedant eiti į pirmą klasę. Norėjo - leidau, visai net neatklabinėjau. Maždaug po metų, o gal greičiau užsimanė toje pat ausyje dar vienos skylės, ir vėl leidau. Aišku tada jau pakalbėjom, kad daugiau jokių noriu dar nebebus...
Ir daugiau norų nebeatsirado, Augant ėmė aktyviai sportuoti, lanko karate, treniruotėse reikia išsiiminėti auskarus. Nusibodo išsiiminėti. Nebereikia jokių auskarų, tos skylutės ko gero jau beveik ir užgijusios. Kokie trys metai, auskarai pamiršti.
Džiaugiuosi, kad nedraudžiau, nors man tai visai nieko ir žiūrėjosi smile.gif
Atsakyti

Pati auginu du paauglius. Todėl nuobodžiauti netenka.
Atėjo ir prėjo juodos spalvos rūbų manija , ilgų plaukų metai jau taip pat preity, auskarai irgi ne išimtis.
Pirmiausiai užsinorėjo auskaro mažasis . Jam tada buvo 11 metų . Nieko nedraudusi vedžiau , kad įvertų. Po kažkiek tai laiko auskaro prisireikė ir vyresniajam. Įvėrėm ir jam .
Šiuo metu vyresnysis auskaro nebenešioja jau kokie metai . Ir skylė jau matyt užgijo. Tuo tarpu jaunėlis vis dar su auskaru .
Aišku jie vėrėsi į ausį . Gal būčiau prieštaravusi jeigu būtų norėję liežuvin vertis.
O šią vasarą leidau pasidaryt laikinas tatuiruotes . Ir pati prie jų prisijungiau.
Kaip sakė mano viena pažistama apie savo paauglio norus" galiu aš ištvert tuos jo oranžinius batus , kad tik mokslai neblogėtų"
smile.gif
Atsakyti
Nesioja maniskis keli metai ta auskara, man grazu smile.gif
Atsakyti
Na savo Kristupui leidau į ausis po du auskarus įsiverti,bet nedaugiau.Dabar jis turi keturis auskarus ausį turi.Man gražu.Rūta turi jau šešis.Po tris kiekvienoj ausį,neleidžiu eit į mokyklą su milžiniškais auskarais.Tik su mažiukais.Neprieštarauja,jai maži labiau patinka nei dideli,bet namie tikrai neatsisako didelių.Ir be auskarų vaikai pavaikšto.Man gražu smile.gif 4u.gif .Kristupui ausis pravėrėm aštuonių metų.Rūtai pirmąsias skylutes dvejų metų,trečią -ketvirtą skylutę dešimties,o penktą-šeštą prieš pusę mėnesio prasikaldino.Nesipriešinau.Man gražu,bet su saiku.Kol kas Rūtai tai paskutiniai auskarai iki šešiolikos,Kristupui taip pat iki šešiolikos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti